Запис на прийом онлайн

Запис на прийом онлайн відбувається через сервіс “Мій Медкабіет”. При вході на стартову сторінку Порталу https://mymedcabinet.com.ua/home користувач отримує змогу прочитати стислу інформацію переваги сервісу, провести реєстрацію або вхід до особового кабінету.

Важливо знати:
сервіс доступний лише тим пацієнтам, котрі зареєстровані в інформаційній системі лікувального закладу та зазначили особистий актуальний номер телефону, на який будуть надходити СМС;
• доступ до сервісу може бути заблоковано, якщо пацієнт двічі впродовж двох місяців створив попередній запис, проте не відвідав лікаря або не скасував запис завчасно;
• скасувати online-запис Ви можете лише до 08.00 того дня, на який було заплановано прийом. Надійна ідентифікація пацієнта, зареєстрованого в мережі ЛПЗ, здійснюється через надсилання одноразового паролю на мобільний телефон користувача.

Реєстрація на Порталі

Для реєстрації на порталі необхідно натиснути на кнопку «Реєстрація», прочитати «ЗАЯВА-ЗГОДА» та погодитися з умовами надання послуг в нижній частині сторінки.

Сторінка “Заява-згода”


Після цього відкриється вікно реєстрації користувача з номером телефону, який необхідно ввести в міжнародному форматі «+380-ХХ-ХХХ-ХХ-ХХ», та Датою народження, після цих даних необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися».

Реєстрація користувача

ПРИМІТКА

Якщо на вказаний номер телефону уже є створено обліковий запис Мій Медкабінет з’явиться вікно з помилкою ” Персона з таким номером телефона вже існує “

Після натискання на кнопку «Зареєструватися» на вказаний телефон прийде СМС з одноразовим паролем та відкриється сторінка авторизації.

сторінка авторизації

На сторінці авторизації необхідно ввести свій номер телефону та пароль присланий в СМС. Після успішної авторизації відкриється вікно для встановлення постійного паролю. Ваш пароль повинен бути не менше 6 символів та містити символи кирилиці.
Зверніть увагу, що регістр букв має значення, тобто big і BIG — це різні паролі. Новий пароль повинен відрізнятися від поточного паролю надісланого у СМС.

вікно для встановлення постійного паролю

Вхід до сервісу «Мій МедКабінет»

Для входу зареєстрованого користувача до «Мій МедКабінет» необхідно натиснути на кнопку «Увійти» на стартовому екрані.
Після цього відкриється сторінка авторизації.

Кнопки “Увійти” на стартовому екрані порталу

На сторінці авторизації необхідно ввести свій номер телефону, пароль створений при реєстрації та натиснути кнопку «Продовжити».
Зверніть будь ласка увагу, що в СМС приходив разовий пароль, а постійний пароль Ви встановлювали самостійно.
Для збереження паролю необхідно натиснути на квадрат ліворуч від напису «Запам’ятати мене».

Вікно входу в систему

У випадку коли Ви забули пароль необхідно його відновити за допомогою телефону натиснувши відповідну кнопки.
Для відновлення паролю за допомогою телефону необхідно ввести номер телефону у поле та натиснути кнопку «Відновити».
Після натискання кнопки «Відновити» на вказаний номер телефону надійде СМС з новим одноразовим паролем та відкриється вікно для встановлення постійного паролю.

Обліковий запис ММК

Розділ «Обліковий запис ММК» користувача призначений для перегляду/редагування інформації власника облікового запису, його електричних медичних карток та пов’язаних осіб.

Якщо у полі “Власні електроні медичні картки” написано “Електронних медичних карток не знайдено”, необхідно натиснути на кнопку “Додати ЕМК в закладі де ви зареєстровані”.

Розташування кнопки “Додати ЕМК в закладі де ви зареєстровані”

Після натискання на кнопку «Додати ЕМК…» відкриється вікно вибору медичного закладу.

вікно вибору медичного закладу


Додати електронну медичну картку необхідно за варіантом “Реєстрація за телефоном та датою народження”. У відповідному вікні необхідно ввести номер телефону та дату народження, які були вказані в електронній карті пацієнта при реєстрації/актулізації даних.

Пошук електронної карти за телефоном та датою народження

Якщо за вказаним номером телефону та датою народження буде знайдено електронну карту пацієнта вона буде додана в систему, і з’явиться можливість записуватися онлайн на прийом до лікаря.

Обліковий запис ММК після додавання електронної карти

Зверніть увагу

Дана інструкція є скороченою версією офіційної інструкції розробників порталу “Мій Медкабінет”. Усі авторські права належать авторам інструкції.
Ознайомитись із повною версією інструкції можна за посиланням: натиснути на цей текст

Для переходу на сайт “Мій Медкабінет” натисніть на кнопку нижче: