ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

      Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги – заклад комунальної власності Черкаської громади. Всі інструментальні обстеження та лікувальні процедури в закладі надаються безкоштовно, лабораторні дослідження  в   межах   бюджетного фінансування. В кошторисі  закладу на 2018 рік затверджені видатки:

Кошторис 2018

     Виходячи із вищезазначеного адміністрація звертається з проханням віднестися з розумінням до пропозиції внесення благодійного внеску на рахунок поліклініки.

         Ви можете зробити благодійний грошовий внесок для підтримки високої якості діагностики та лікування хворих, інших потреб нашого закладу, що виникли у результаті обмеженням бюджетного фінансуванням.

         Пожертви приймаються тільки на засадах добровільності.

        В разі  виявлення Вашого бажання, благодійний внесок можна  внести через  термінал,  який знаходиться в вестибюлі  першого поверху поліклініки.

          Допоможіть собі і іншим хворим.

        Перерахувати благодійну допомогу для  КНП ″Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної домоги″  Ви можете за такими   реквізитами:

Р\р 35412029784319
в ГУ ДКСУ у м.Черкаси Черкаської обл.
МФО 854018
ЄДРПОУ  38469862

        Порядок надходження та використання благодійних внесків у закладі регламентується наказом "Про заборону зборів будь-яких готівкових коштів"

УВАГА !!!

           Адміністрація закладу звертається з проханням про всі випадки внесення благодійних внесків з порушенням   чинного законодавства та випадки вимагання коштів за лікування та надання медичних послуг з боку медичного   персоналу закладу повідомляти безпосередньо адміністрації КНП ″Перший Черкаський міський центр медико-санітарної допомоги″ або за телефонами 37-33-50.

     Така співпраця спрямована на підвищення якості надання медичної допомоги та запобігання корупційним проявам   в закладі.